015701.5DRT
Product Categories
KANG DA ELECTRONICS CO.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
015701.5DRT
Packaging : Reel
Voltage Rating AC : 125 VAC
Product Category : Surface Mount Fuses
Current Rating : 1.5 A
Fuse Type : Time Delay / Slow Blow
Series : 157
Voltage Rating DC : 125 VDC
Fuse Size / Group : NANO
Product : Surface Mount Fuse with Fuse Holder
Manufacturer : Littelfuse
Description : Surface Mount Fuses 260V 1.5A SMF NANO CLIP SB