0453.080MR
Product Categories
KANG DA ELECTRONICS CO.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
0453.080MR
Packaging : Reel
Voltage Rating AC : 125 VAC
Product Category : Surface Mount Fuses
Current Rating : 80 mA
Fuse Type : Fast Blow
Series : 453
Voltage Rating DC : 125 VDC
Fuse Size / Group : NANO
Product : Surface Mount Fuse
Manufacturer : Littelfuse
Description : Surface Mount Fuses 125V .08A Very Fast Acting