0154.630DR
Product Categories
KANG DA ELECTRONICS CO.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
0154.630DR
Packaging : Reel
Voltage Rating AC : 72 V
Product Category : Surface Mount Fuses
Current Rating : 630 mA
Fuse Type : Fast Blow
Series : 154
Voltage Rating DC : 60 VDC